KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15889128
nr 1588 9128
Tusch
1700-tal, "Hesperius afton stjernan - Lucifer morgon stjernan", yttermått inklusive ram: 26,5x18,5
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:27:34
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)